Výsledek: Medovinka Hlinsko "B" vs. Lokomotiva Pardubice "B"

Petr Kosek | 17.10.2016 23:13:52
Výsledek: 7:10
Body: Kosek P. 3,5/4,5; Škarvada V. 2/4,5; Černý S. 1/3,5; Bříza M. 0,5/4,5



Hlineckému Béčku se bohužel nepodařilo navázat na vítězství v prvním kole a z dopoledne rozjetá Pardubická Lokomotiva ho po boji obrala o 3 body.


Poté, co jsme si rozdělili body ze čtyřher rovným dílem se "Lokáda" rozjela plnou parou v před a během chvíle byl stav utkání 2:6, což byla pro nás pořádně studená sprcha. Nevzdali jsme se a když se mi podařilo vyhrát v koncovce pátého setu zápas s Lickem, začalo to vypadat pozitivněji. Na moji výhru hned navázal Vláďa s Kolářem, Standa si chytrou hrou poradil s Eclerem a já ještě přidal bod se Špaňůrem. Rázem bylo veseleji - stav 6:6.

"Lokáda" se ale vzchopila a díky třem bodům v řadě nám zase ujela. Stav 6:9. Jiskřičku naděje se ještě podařilo vykřesat Vláďovi po tuhém boji (opět i na kolenou) se Špaňůrem, ale hned další zápas Martina s Lickem jiskru uhasil - stav 7:10.

Nutno říci, že prohru jsme opravdu detailně rozebrali hned vedle v restauraci a podobný scénář by se tedy podle všeho neměl opakovat! Opačný názor ale mohou mít hned příští týden v sobotu dva favorité soutěže z Trojovic a Heřmanova Městce.


Výsledek: Hlinsko B vs. Skuteč B

Petr Kosek | 1.10.2016 19:23:54
Výsledek: 10:6
Body: Škarvada V. 3,5/4,5; Kosek P. 3,5/4,5; Bříza M. 2,5/3,5; Smékal Petr 0,5/3,5



Nová sezona právě začala a hlinecké "béčko" se představilo na domácích stolech v částečně novém složení a s odhodláním se poprat o dobrý výsledek.


Do zápasu jsme vlétli jako uragán a po čtyřhrách jsme vedli 2:0. Na vavřínech jsme neusnuli. Vláďa přidal po velmi zajímavém obraném duelu s Beránkem další bod a Martin jej podpořil obratem zápasu se Zelinkou, kdy dokázal zvítězit 3:2. Stav utkání 4:0
To, že zápas nebude procházkou růžovým sadem naznačil perfektně hrající Bohouš Bezdíček, který získal první bod soupeřům, když si poradil s Petrem Smékalem. Já jsem s Vyčichlem nezaváhal a přidal jsem 5. bod. Stav utkání 5:1.
Skuteč zbraně nesložila a po tří bodové šňůře, kdy Martin podlehl Beránkovi, Smejky těsně Zelinkovi a já Bezdíčkovi byl stav téměř vyrovnaný 5:4.
Vítězné zápasy Skutče nás ale probrali a v dalším zápase "gazela ze sídliště" nedopustila překvapení a porazila Vyčichla. Smejky bohužel v dlouhé a smolné pětisetové bitvě nestačil na Beránka a mně se podařilo získat sedmý bod se Zelinkou. Stav utkání 7:5.
Poslední naději zažehl Skutči ještě Bezdíček, který porazil do té doby bezchybného Vládise, ale pak už přišla hlinecká vítězná série zápasů, ve které je ještě nutné vyzdvihnout neuvěřitelné nasazení "gazely ze sídliště", která ve strhujícím zápase porazila (a to i na kolenou) Zelinku a bez tréninku tak přispěla k hlineckému vítězství třemi body. Konečný stav utkání 10:6
Poděkování také patří jediné hlinecké fanynce, která nás přišla podpořit a minimálně soupeře mírně znervoznila :-)


kategorie: VELKÁ CENA MĚSTA HLINSKA 2016 – 24.4.2016

TTC Medovinka Hlinsko | 26.04.2016 19:49:19



3.ročník VELKÁ CENA MĚSTA HLINSKA 2016 – 24.4.2016

Kategorie: mladší žáci

Výsledky:

  1. Pospíšil Jaroslav        

  2. Janáčková Lucie        

  3. Bayerová Anežka     

  4. Wagner Richard  
  5. Roušar Adam           
  6. Lukeš Vojtěch
  7. Zahálková Nikola
  8. Bíško Vojtěch
  9. Wagner Mark
10. Bříza Kryštof


Novinka: VELKÁ CENA MĚSTA HLINSKA 2016 – 16.4.2016

TTC Medovinka Hlinsko | 18.04.2016 11:28:48



VELKÁ CENA MĚSTA HLINSKA 2016 – 16.4.2016

Kategorie: nejmladší žáci

Výsledky:

1. Volhejn Dan /SK Starý Matéřov/ - 20 bodů

2. Joneš Patrik /Sokol Josefov/ - 16 bodů

3. Roušar Adam /Sokol Chrudim/ - 16 bodů

4. Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/ - 14 bodů

5. Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/ - 14 bodů

6. Vlach Tomáš /Lokomotiva Meziměstí/ - 10 bodů

7. Bártová Kateřina /Kolín/ - 8 bodů

8. Marek Ondřej /TTC Medovinka Hlinsko/ - 6 bodů

9. Wagner Mark /DTJ Hradec Králové/ - 4 body

10. Bárta Jiří /Kolín/ - 2 body

11. Matuška Petr /Sokol Josefov/ - 0 bodů


Novinka: 3. Ročník Velké ceny města hlinska ve stolním tenise-Pozvánka

TTC Medovinka | 8.04.2016 12:20:59



3. Ročník Velké ceny města Hlinska ve stolním tenise

POZOR ZMĚNA TERMÍNŮ!!!!!!!!

Pořadatel: TTC Medovinka Hlinsko

Předpis: Hraje se podle pravidel stolního tenisu a tohoto rozpisu

Kategorie: 1. Dvouhra - nejmladší žáci - nar. 1.1. 2005 a mladší
                  2. Dvouhra - mladší žáci - nar. 1.1. 2003 a mladší
                  3. Dvouhra - starší žáci - nar. 1.1. 2001 a mladší

Termíny:
Kat. 1. - 16.4. 2016
                Kat. 2. - 24.4. 2016
                Kat. 3. - 17.4. 2016


Herna: TTC Medovinka Hlinsko na stadionu v Olšinkách (Vstup od fotbalového hřiště)

Systém : Bude určen podle počtu přihlášených

Přihlášky
: Dle jednotlivých kategorií (termínů) do 8:30 hod. Zahájení v 9 hod.

Startovné : 40 Kč za jednotlivce (při přihlášce)

Ceny: Vítězové obdrží (1. až 3. místo) pohár, diplom +věcnou cenu
          4. až 8. místo věcnou cenu

Občerstvení :
základní občerstvení bude zajištěno přímo v herně

Podmínka : Každý hráč při prezentaci předloží průkaz zdravotní pojišťovny (datum narození). Hráči nemusejí být registrováni ve svazu stolního tenisu, soutěží chlapců se mohou zůčasnit dívky dle věkových kategorií.

Míčky : dodá pořadatel

Informace :
Propozice platí stejné pro všechny kategorie, předběžné přihlášky prosím volejte na tel. 732 250 416 (M. Klinecký)-přednost nasazení. Na tomto čísle i bližší informace.

Vítězové 1. ročníku

Nejmladší žáci: Luboš Šorm (S. Josefov)
Mladší žáci : Jakub Vanžura (TTC Medovinka Hlinsko)
Starší žáci : Karel Mudruňka (Rosice n. L.)


Vítězové 2. ročníku

Nejmladší žáci: L. Janáčková (Žďár nad Sázavou)
Mladší žáci : Šimon Novotný (TTC Medovinka Hlinsko)
Starší žáci : Karel Mudruňka (Rosice n. L.)


Novinka: TOP-Hlinecký bodovák 2016 3.4.2016

TTC Medovinka Hlinsko | 6.04.2016 09:48:24



TOP - HLINECKÝ BODOVÁK  2016  / 3.4.2016

Kategorie: starší žáci

1. Novotný Šimon /TTC Medovinka Hlinsko/     - 14 bodů

2. Janáčková Lucie /TJ Žďár nad Sázavou/       - 12 bodů

3. Žampach David /TTC Medovinka Hlinsko/    -   8 bodů

4. Brebera Lukáš /TTC Medovinka Hlinsko/      -   6 bodů 

5. Fousek David /TTC Medovinka Hlinsko/       -   6 bodů

6. Vašková Marie /TTC Medovinka Hlinsko/     -   4 body

7. Janáček Josef /TJ Žďár nad Sázavou/         -   4 body

8. Šmahel Michal /TTC Medovinka Hlinsko/      -  0 bodů

 Kategorie: mladší žáci

 1.  Kadaník Martin /S. Josefov/                                     - 12 bodů                   

 2.  Pospíšil Jára /TTC Medovinka Hlinsko/                  - 10 bodů

3.  Lukeš Vojta /TTC Medovinka Hlinsko/                   -   8 bodů

4.  Joneš Dominik /S. Josefov/                                       -   6 bodů          

5.  Večeřa Roman /TJ Žďár nad Sázavou/                    -   4 body

6.  Šalamounová Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/    -   2 body

7.  Ročňák Michal /TTC Medovinka Hlinsko/              -   0 bodů                      

 

Kategorie: nejmladší žactvo

1. Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/             - 16 bodů

2. Zahálková Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/       - 12 bodů

3. Holeček David /S. Josefov/                            - 12 bodů

4. Bíško Vojtěch /TTC Medovinka Hlinsko/            - 10 bodů 

5. Marek Ondřej /TTC Medovinka Hlinsko/            -   6 bodů

6. Bříza Kryštof /TTC Medovinka Hlinsko/             -   6 bodů

7. Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/                  -   6 bodů

8. David Dominik  /TTC Medovinka Hlinsko/          -   2 body

9. Wagner Mark /DTJ Hradec Králové/                 -   0 bodů


kategorie: Valná hromada 2016

TTC Medovinka Hlinsko | 31.03.2016 20:36:16



Pozvánka

na valnou hromadu TTC

Medovinka Hlinsko

 

 

Oddíl stolního tenisu TTC Medovinka Hlinsko svolává na pátek  8.4.2015 od 19:00 h do klubovny stolního tenisu valnou hromadu.

 


kategorie: HLINECKÝ BODOVÁK 2016 /pořadí a body po 3 turnajích/

TTC Medovinka | 8.03.2016 21:22:28



HLINECKÝ BODOVÁK 2016 pořadí a body po 3 turnajích

Kategorie: starší žáci

1. Novotný Šimon /TTC Medovinka Hlinsko/ - 52 bodů

2.– 3. Janáčková Lucie /TJ Žďár nad Sázavou/ - 51 bodů

2.– 3. Žampach David /TTC Medovinka Hlinsko/ - 51 bodů

4. Fousek David /TTC Medovinka Hlinsko/ - 35 bodů

5. Vašková Marie /TTC Medovinka Hlinsko/ - 27 bodů

6. Janáček Josef /TJ Žďár nad Sázavou/ - 23 bodů

7. Brebera Lukáš /TTC Medovinka Hlinsko/ - 9 bodů

8. Roušar Adam /Sokol Chrudim/ - 7 bodů

9. Šmahel Michal / TTC Medovinka Hlinsko/ - 5 bodů

10. Schinagl Jakub /TTC Medovinka Hlinsko/ - 1 bod

Kategorie: mladší žáci

1. Pospíšil Jaroslav /TTC Medovinka Hlinsko/ - 80 bodů

2. Kadaník Martin /S. Josefov/ - 51 bodů

3. Joneš Dominik /S. Josefov/ - 25 bodů

4. Šalamounová Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/ - 24 bodů

5. – 6. Volhejn Dan /Starý Matéřov/ - 23 bodů

5. – 6. Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/ - 23 bodů

7. Roušar Adam /Sokol Chrudim/ - 18 bodů

8. Lukeš Vojta /TTC Medovinka Hlinsko/ - 17 bodů

9. Večeřa Roman /TJ Žďár nad Sázavou/ - 15 bodů

10. Ročňák Michal /TTC Medovinka Hlinsko/ - 10 bodů

11. Eliáš Jiří /TTC Medovinka Hlinsko/ - 7 bodů

12. Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/ - 6 bodů

13. Ondráček Tomáš /Holetín/ - 4 body

14. David Dominik /TTC Medovinka Hlinsko/ - 2 body

15. Mrázek Šimon /Sokol Chrast/ - 1 bod

Kategorie: nejmladší žáci

1. Joneš Patrik /S. Josefof/ - 58 bodů

2. Bříza Kryštof /TTC Medovinka Hlinsko/ - 45 bodů

3.Marek Ondra /TTC Medovinka Hlinsko/ - 34 bodů

4. David Dominik  /TTC Medovinka Hlinsko/ -33 bodů

5. Zahálková Nikola  /TTC Medovinka Hlinsko/ - 32 bodů

6. Volhejn Dan /Starý Mateřov/ - 30 bodů

7.-8. Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/ - 28 bodů

7.-8. Ondráček Tomáš /Sokol Holetín/ - 28 bodů

9.-10. Bíško Voktěch  /TTC Medovinka Hlinsko/ - 22 bodů

9.-10. Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/ - 22 bodů

11. KLaudinger René  /TTC Medovinka Hlinsko/ - 14 bodů

12.-13. Mindžák Adam /Chrast/ - 8 bodů

12.-13. Wagner Marek /DTJ Hradec Králové/ - 8 bodů

14.-16. Jůn Josef /TTC Medovinka Hlinsko/ -6 bodů

14.-16. Mrázek Matouš / Chrast/ - 6 bodů

14.-16. Hloušek Martin / FC Hlinsko/ - 6 bodů

17.-19. Mokříš Michal /Chrast/ - 4 body

17.-19. Jíra Tomáš / Chrast/ - 4 body

17.-19. Pěchouček Marek /TTC Medovinka Hlinsko/ - 4 body

20. Král David / Chrast/ - 3 body

21. Pokorný Matěj /TTC Medovinka Hlinsko/- 2 body

22. Pokorný Jan /TTC Medovinka Hlinsko/ - 1 bod


Novinka: HLINECKÝ BODOVÁK č. 3 - 6. března 2016

TTC Medovinka | 8.03.2016 21:04:41



HLINECKÝ BODOVÁK č. 3 - 6. března 2016

Kategorie: starší žáci

1. Novotný Šimon /TTC Medovinka Hlinsko/ - 24 bodů

2. Žampach David /TTC Medovinka Hlinsko/ - 18 bodů

3. Fousek David /TTC Medovinka Hlinsko/ - 12 bodů

4. Janáček Josef /TJ Žďár nad Sázavou/ - 6 bodů


Kategorie: mladší žáci

1. Kadaník Martin /S. Josefov/ - 27 bodů

2. Pospíšil Jaroslav /TTC Medovinka Hlinsko/ - 21 bodů

3. Joneš Dominik /S. Josefov/ - 15 bodů

4. Večeřa Roman /TJ Žďár nad Sázavou/ - 9 bodů

5. Šalamounová Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/ - 7 bodů

6. Ročňák Michal /TTC Medovinka Hlinsko/ - 5 bodů

7. Eliáš Jiří /TTC Medovinka Hlinsko/ - 3 body


Kategorie: nejmladší žáci

1. Joneš Patrik /S. Josefov/ - 34 bodů

2. Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/ - 28 bodů

3. Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/ - 22 bodů

4. Ondráček Tomáš /Sokol Holetín/ - 16 bodů

5. Klaudinger René /TTC Medovinka Hlinsko/ - 14 bodů

6. Zahálková Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/ - 12 bodů

7. Bíško Vojtěch /TTC Medovinka Hlinsko/ - 10 bodů

8. Marek Ondřej /TTC Medovinka Hlinsko/ - 8 bodů

9. – 10. Jůn Josef /TTC Medovinka Hlinsko/ - 6 bodů

9. – 10. Mindžár Adam /Chrast/ - 6 bodů

11. – 12. Bříza Kryštof /TTC Medovinka Hlinsko/ - 3 body

11. – 12. David Dominik /TTC Medovinka Hlinsko/ - 3 body

11. – 12. Mokříš Michal /Chrast/ - 3 body

11. – 12. Král David /Chrast/ - 3 body


Novinka:

TTC Medovinka | 10.02.2016 15:13:39



HLINECKÝ BODOVÁK  2016  /pořadí a body po 2 turnajích/

 Kategorie: starší žáci

  1. Janáčková Lucie /TJ Žďár nad Sázavou/       - 51 bodů
  2. Žampach David /TTC Medovinka Hlinsko/  - 33 bodů
  3. Novotný Šimon /TTC Medovinka Hlinsko/  - 28 bodů
  4. Vašková Marie /TTC Medovinka Hlinsko/   - 27 bodů
  5. Fousek David /TTC Medovinka Hlinsko/     -  23 bodů
  6. Janáček Josef /TJ Žďár nad Sázavou/            - 17 bodů
  7. Brebera Lukáš /TTC Medovinka Hlinsko/    -   9 bodů
  8. Roušar Adam /Sokol Chrudim/                     -   7 bodů
  9. Šmahel Michal /TTC Medovinka Hlinsko/   -   5 bodů
  10. Schinagl Jakub /TTC Medovinka Hlinsko/   -   1 bod


Kategorie: mladší žáci

         1.                      Pospíšil Jaroslav /TTC Medovinka Hlinsko/              -  59 bodů

         2.                      Kadaník Martin /S. Josefov/                                        -  24 bodů

3. - 4.               Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/                     -  23 bodů

         3. – 4.               Volhejn Dan /Starý Matéřov/                                     -  23 bodů          

         5.                       Roušar Adam /Sokol Chrudim/                                   -  18 bodů 

         6. – 7.                Lukeš Vojta /TTC Medovinka Hlinsko/                      -  17 bodů

         6. – 7.                Šalamounová Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/      -  17 bodů

         8.                       Joneš Dominik /Sokol Josefov/                                    -  10 bodů

         9.                       Večeřa Roman /TJ Žďár nad Sázavou/                        -    7 bodů

         10.                     Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/                             -    6 bodů

         11.                     Ročňák Michal /TTC Medovinka Hlinsko/                  -     5 bodů

         12. – 13.           Ondráček Tomáš /Sokol Holetín/                                -     4 body

         12. – 13.           Eliáš Jiří /TTC Medovinka Hlinsko/                              -     4 body

         14.                     David Dominik /TTC Medovinka Hlinsko/                  -     2 body

         15.                     Mrázek Šimon /Sokol Chrast/                                      -     1 bod

 

 Kategorie: nejmladší žáci

         1.                      Bříza Kryštof /TTC Medovinka Hlinsko/                      -  42 bodů

         2. – 3.               Volhejn Dan /Starý Matéřov/                                      -  30 bodů

2. – 3.               David Dominik / TTC Medovinka Hlinsko/                -  30 bodů

         4.                       Marek Ondra /TTC Medovinka Hlinsko/                   -  26 bodů          

         5.                       Joneš Patrik /Sokol Josefov/                                        -  24 bodů 

         6.                       Zahálková Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/             -  20 bodů

         7. –  8.               Bíško Vojta /TTC Medovinka Hlinsko/                       -  12 bodů

         7.  – 8.               Ondráček Tomáš /Sokol Holetín/                               -  12 bodů

         9.                       Wagner Mark /DTJ Hradec Králové/                          -    8 bodů

         10. – 11.           Hloušek Martin /FC Hlinsko/                                       -    6 bodů

         10. – 11.           Mrázek Matouš /Sokol Chrast/                                   -    6 bodů

         12. – 13.           Pěchouček Marek /TTC Medovinka Hlinsko/           -     4 body

         12. – 13.           Jíra Tomáš /Sokol Chrast/                                            -     4 body

         14. – 15.           Pokorný Matěj /TTC Medovinka Hlinsko/                  -     2 body

         14. – 15.           Mindžák Adam /Sokol Chrast/                                      -    2 body

         16. – 17.          Pokorný Jan /TTC Medovinka Hlinsko/                       -     1 bod

         16. – 17.          Mokříš Michal /sokol Chrast/                                       -     1 bod

 

 

Závěrečné TOP pro 12 nejlepších z každé kategorie – 3. dubna 2016, prezentace do 8:15 hodin, info: M. Klinecký - 732 250 416


Tabulka - Muži A

Družstvo Body
TTC Skuteč A 23
SK US Steinerová Choceň B 22
TTC Ústí nad Orlicí B 20
TTC Ústí nad Orlicí A 17
TTC Medovinka Hlinsko A 16
KST Linea Chrudim A 15
TJ Sokol Chrudim B 13
SK US Steinerová Choceň C 10
TJ Sokol Č.Třebová A 8
TJ Tesla Pardubice B 7
TJ Jiskra Holice B 4
TJ Lanškroun A 0

Následujících 5 utkání - Muži A

Kolo Datum Družstva
12 22.01.2017 09:00
TTC Medovinka Hlinsko A
TTC Skuteč A
13 07.01.2017 09:00
TTC Medovinka Hlinsko A
TJ Sokol Česká Třebová A
14 07.01.2017 13:00
TTC Medovinka Hlinsko A
TJ Lanškroun A
15 04.02.2017 09:00
TTC Ústí nad Orlicí B
TTC Medovinka Hlinsko A
16 04.02.2017 13:00
SK US Steinerová Choceň C
TTC Medovinka Hlinsko A

Rychlá navigace

družstva
Hlinsko A
Hlinsko B
Mládež


Hlavní partneři