kategorie: VELKÁ CENA MĚSTA HLINSKA 2016 – 24.4.2016

TTC Medovinka Hlinsko | 26.04.2016 19:49:19



3.ročník VELKÁ CENA MĚSTA HLINSKA 2016 – 24.4.2016

Kategorie: mladší žáci

Výsledky:

  1. Pospíšil Jaroslav        

  2. Janáčková Lucie        

  3. Bayerová Anežka     

  4. Wagner Richard  
  5. Roušar Adam           
  6. Lukeš Vojtěch
  7. Zahálková Nikola
  8. Bíško Vojtěch
  9. Wagner Mark
10. Bříza Kryštof


Novinka: VELKÁ CENA MĚSTA HLINSKA 2016 – 16.4.2016

TTC Medovinka Hlinsko | 18.04.2016 11:28:48



VELKÁ CENA MĚSTA HLINSKA 2016 – 16.4.2016

Kategorie: nejmladší žáci

Výsledky:

1. Volhejn Dan /SK Starý Matéřov/ - 20 bodů

2. Joneš Patrik /Sokol Josefov/ - 16 bodů

3. Roušar Adam /Sokol Chrudim/ - 16 bodů

4. Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/ - 14 bodů

5. Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/ - 14 bodů

6. Vlach Tomáš /Lokomotiva Meziměstí/ - 10 bodů

7. Bártová Kateřina /Kolín/ - 8 bodů

8. Marek Ondřej /TTC Medovinka Hlinsko/ - 6 bodů

9. Wagner Mark /DTJ Hradec Králové/ - 4 body

10. Bárta Jiří /Kolín/ - 2 body

11. Matuška Petr /Sokol Josefov/ - 0 bodů


Novinka: 3. Ročník Velké ceny města hlinska ve stolním tenise-Pozvánka

TTC Medovinka | 8.04.2016 12:20:59



3. Ročník Velké ceny města Hlinska ve stolním tenise

POZOR ZMĚNA TERMÍNŮ!!!!!!!!

Pořadatel: TTC Medovinka Hlinsko

Předpis: Hraje se podle pravidel stolního tenisu a tohoto rozpisu

Kategorie: 1. Dvouhra - nejmladší žáci - nar. 1.1. 2005 a mladší
                  2. Dvouhra - mladší žáci - nar. 1.1. 2003 a mladší
                  3. Dvouhra - starší žáci - nar. 1.1. 2001 a mladší

Termíny:
Kat. 1. - 16.4. 2016
                Kat. 2. - 24.4. 2016
                Kat. 3. - 17.4. 2016


Herna: TTC Medovinka Hlinsko na stadionu v Olšinkách (Vstup od fotbalového hřiště)

Systém : Bude určen podle počtu přihlášených

Přihlášky
: Dle jednotlivých kategorií (termínů) do 8:30 hod. Zahájení v 9 hod.

Startovné : 40 Kč za jednotlivce (při přihlášce)

Ceny: Vítězové obdrží (1. až 3. místo) pohár, diplom +věcnou cenu
          4. až 8. místo věcnou cenu

Občerstvení :
základní občerstvení bude zajištěno přímo v herně

Podmínka : Každý hráč při prezentaci předloží průkaz zdravotní pojišťovny (datum narození). Hráči nemusejí být registrováni ve svazu stolního tenisu, soutěží chlapců se mohou zůčasnit dívky dle věkových kategorií.

Míčky : dodá pořadatel

Informace :
Propozice platí stejné pro všechny kategorie, předběžné přihlášky prosím volejte na tel. 732 250 416 (M. Klinecký)-přednost nasazení. Na tomto čísle i bližší informace.

Vítězové 1. ročníku

Nejmladší žáci: Luboš Šorm (S. Josefov)
Mladší žáci : Jakub Vanžura (TTC Medovinka Hlinsko)
Starší žáci : Karel Mudruňka (Rosice n. L.)


Vítězové 2. ročníku

Nejmladší žáci: L. Janáčková (Žďár nad Sázavou)
Mladší žáci : Šimon Novotný (TTC Medovinka Hlinsko)
Starší žáci : Karel Mudruňka (Rosice n. L.)


Novinka: TOP-Hlinecký bodovák 2016 3.4.2016

TTC Medovinka Hlinsko | 6.04.2016 09:48:24



TOP - HLINECKÝ BODOVÁK  2016  / 3.4.2016

Kategorie: starší žáci

1. Novotný Šimon /TTC Medovinka Hlinsko/     - 14 bodů

2. Janáčková Lucie /TJ Žďár nad Sázavou/       - 12 bodů

3. Žampach David /TTC Medovinka Hlinsko/    -   8 bodů

4. Brebera Lukáš /TTC Medovinka Hlinsko/      -   6 bodů 

5. Fousek David /TTC Medovinka Hlinsko/       -   6 bodů

6. Vašková Marie /TTC Medovinka Hlinsko/     -   4 body

7. Janáček Josef /TJ Žďár nad Sázavou/         -   4 body

8. Šmahel Michal /TTC Medovinka Hlinsko/      -  0 bodů

 Kategorie: mladší žáci

 1.  Kadaník Martin /S. Josefov/                                     - 12 bodů                   

 2.  Pospíšil Jára /TTC Medovinka Hlinsko/                  - 10 bodů

3.  Lukeš Vojta /TTC Medovinka Hlinsko/                   -   8 bodů

4.  Joneš Dominik /S. Josefov/                                       -   6 bodů          

5.  Večeřa Roman /TJ Žďár nad Sázavou/                    -   4 body

6.  Šalamounová Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/    -   2 body

7.  Ročňák Michal /TTC Medovinka Hlinsko/              -   0 bodů                      

 

Kategorie: nejmladší žactvo

1. Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/             - 16 bodů

2. Zahálková Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/       - 12 bodů

3. Holeček David /S. Josefov/                            - 12 bodů

4. Bíško Vojtěch /TTC Medovinka Hlinsko/            - 10 bodů 

5. Marek Ondřej /TTC Medovinka Hlinsko/            -   6 bodů

6. Bříza Kryštof /TTC Medovinka Hlinsko/             -   6 bodů

7. Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/                  -   6 bodů

8. David Dominik  /TTC Medovinka Hlinsko/          -   2 body

9. Wagner Mark /DTJ Hradec Králové/                 -   0 bodů


kategorie: Valná hromada 2016

TTC Medovinka Hlinsko | 31.03.2016 20:36:16



Pozvánka

na valnou hromadu TTC

Medovinka Hlinsko

 

 

Oddíl stolního tenisu TTC Medovinka Hlinsko svolává na pátek  8.4.2015 od 19:00 h do klubovny stolního tenisu valnou hromadu.

 


kategorie: HLINECKÝ BODOVÁK 2016 /pořadí a body po 3 turnajích/

TTC Medovinka | 8.03.2016 21:22:28



HLINECKÝ BODOVÁK 2016 pořadí a body po 3 turnajích

Kategorie: starší žáci

1. Novotný Šimon /TTC Medovinka Hlinsko/ - 52 bodů

2.– 3. Janáčková Lucie /TJ Žďár nad Sázavou/ - 51 bodů

2.– 3. Žampach David /TTC Medovinka Hlinsko/ - 51 bodů

4. Fousek David /TTC Medovinka Hlinsko/ - 35 bodů

5. Vašková Marie /TTC Medovinka Hlinsko/ - 27 bodů

6. Janáček Josef /TJ Žďár nad Sázavou/ - 23 bodů

7. Brebera Lukáš /TTC Medovinka Hlinsko/ - 9 bodů

8. Roušar Adam /Sokol Chrudim/ - 7 bodů

9. Šmahel Michal / TTC Medovinka Hlinsko/ - 5 bodů

10. Schinagl Jakub /TTC Medovinka Hlinsko/ - 1 bod

Kategorie: mladší žáci

1. Pospíšil Jaroslav /TTC Medovinka Hlinsko/ - 80 bodů

2. Kadaník Martin /S. Josefov/ - 51 bodů

3. Joneš Dominik /S. Josefov/ - 25 bodů

4. Šalamounová Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/ - 24 bodů

5. – 6. Volhejn Dan /Starý Matéřov/ - 23 bodů

5. – 6. Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/ - 23 bodů

7. Roušar Adam /Sokol Chrudim/ - 18 bodů

8. Lukeš Vojta /TTC Medovinka Hlinsko/ - 17 bodů

9. Večeřa Roman /TJ Žďár nad Sázavou/ - 15 bodů

10. Ročňák Michal /TTC Medovinka Hlinsko/ - 10 bodů

11. Eliáš Jiří /TTC Medovinka Hlinsko/ - 7 bodů

12. Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/ - 6 bodů

13. Ondráček Tomáš /Holetín/ - 4 body

14. David Dominik /TTC Medovinka Hlinsko/ - 2 body

15. Mrázek Šimon /Sokol Chrast/ - 1 bod

Kategorie: nejmladší žáci

1. Joneš Patrik /S. Josefof/ - 58 bodů

2. Bříza Kryštof /TTC Medovinka Hlinsko/ - 45 bodů

3.Marek Ondra /TTC Medovinka Hlinsko/ - 34 bodů

4. David Dominik  /TTC Medovinka Hlinsko/ -33 bodů

5. Zahálková Nikola  /TTC Medovinka Hlinsko/ - 32 bodů

6. Volhejn Dan /Starý Mateřov/ - 30 bodů

7.-8. Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/ - 28 bodů

7.-8. Ondráček Tomáš /Sokol Holetín/ - 28 bodů

9.-10. Bíško Voktěch  /TTC Medovinka Hlinsko/ - 22 bodů

9.-10. Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/ - 22 bodů

11. KLaudinger René  /TTC Medovinka Hlinsko/ - 14 bodů

12.-13. Mindžák Adam /Chrast/ - 8 bodů

12.-13. Wagner Marek /DTJ Hradec Králové/ - 8 bodů

14.-16. Jůn Josef /TTC Medovinka Hlinsko/ -6 bodů

14.-16. Mrázek Matouš / Chrast/ - 6 bodů

14.-16. Hloušek Martin / FC Hlinsko/ - 6 bodů

17.-19. Mokříš Michal /Chrast/ - 4 body

17.-19. Jíra Tomáš / Chrast/ - 4 body

17.-19. Pěchouček Marek /TTC Medovinka Hlinsko/ - 4 body

20. Král David / Chrast/ - 3 body

21. Pokorný Matěj /TTC Medovinka Hlinsko/- 2 body

22. Pokorný Jan /TTC Medovinka Hlinsko/ - 1 bod


Novinka: HLINECKÝ BODOVÁK č. 3 - 6. března 2016

TTC Medovinka | 8.03.2016 21:04:41



HLINECKÝ BODOVÁK č. 3 - 6. března 2016

Kategorie: starší žáci

1. Novotný Šimon /TTC Medovinka Hlinsko/ - 24 bodů

2. Žampach David /TTC Medovinka Hlinsko/ - 18 bodů

3. Fousek David /TTC Medovinka Hlinsko/ - 12 bodů

4. Janáček Josef /TJ Žďár nad Sázavou/ - 6 bodů


Kategorie: mladší žáci

1. Kadaník Martin /S. Josefov/ - 27 bodů

2. Pospíšil Jaroslav /TTC Medovinka Hlinsko/ - 21 bodů

3. Joneš Dominik /S. Josefov/ - 15 bodů

4. Večeřa Roman /TJ Žďár nad Sázavou/ - 9 bodů

5. Šalamounová Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/ - 7 bodů

6. Ročňák Michal /TTC Medovinka Hlinsko/ - 5 bodů

7. Eliáš Jiří /TTC Medovinka Hlinsko/ - 3 body


Kategorie: nejmladší žáci

1. Joneš Patrik /S. Josefov/ - 34 bodů

2. Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/ - 28 bodů

3. Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/ - 22 bodů

4. Ondráček Tomáš /Sokol Holetín/ - 16 bodů

5. Klaudinger René /TTC Medovinka Hlinsko/ - 14 bodů

6. Zahálková Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/ - 12 bodů

7. Bíško Vojtěch /TTC Medovinka Hlinsko/ - 10 bodů

8. Marek Ondřej /TTC Medovinka Hlinsko/ - 8 bodů

9. – 10. Jůn Josef /TTC Medovinka Hlinsko/ - 6 bodů

9. – 10. Mindžár Adam /Chrast/ - 6 bodů

11. – 12. Bříza Kryštof /TTC Medovinka Hlinsko/ - 3 body

11. – 12. David Dominik /TTC Medovinka Hlinsko/ - 3 body

11. – 12. Mokříš Michal /Chrast/ - 3 body

11. – 12. Král David /Chrast/ - 3 body


Novinka:

TTC Medovinka | 10.02.2016 15:13:39



HLINECKÝ BODOVÁK  2016  /pořadí a body po 2 turnajích/

 Kategorie: starší žáci

  1. Janáčková Lucie /TJ Žďár nad Sázavou/       - 51 bodů
  2. Žampach David /TTC Medovinka Hlinsko/  - 33 bodů
  3. Novotný Šimon /TTC Medovinka Hlinsko/  - 28 bodů
  4. Vašková Marie /TTC Medovinka Hlinsko/   - 27 bodů
  5. Fousek David /TTC Medovinka Hlinsko/     -  23 bodů
  6. Janáček Josef /TJ Žďár nad Sázavou/            - 17 bodů
  7. Brebera Lukáš /TTC Medovinka Hlinsko/    -   9 bodů
  8. Roušar Adam /Sokol Chrudim/                     -   7 bodů
  9. Šmahel Michal /TTC Medovinka Hlinsko/   -   5 bodů
  10. Schinagl Jakub /TTC Medovinka Hlinsko/   -   1 bod


Kategorie: mladší žáci

         1.                      Pospíšil Jaroslav /TTC Medovinka Hlinsko/              -  59 bodů

         2.                      Kadaník Martin /S. Josefov/                                        -  24 bodů

3. - 4.               Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/                     -  23 bodů

         3. – 4.               Volhejn Dan /Starý Matéřov/                                     -  23 bodů          

         5.                       Roušar Adam /Sokol Chrudim/                                   -  18 bodů 

         6. – 7.                Lukeš Vojta /TTC Medovinka Hlinsko/                      -  17 bodů

         6. – 7.                Šalamounová Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/      -  17 bodů

         8.                       Joneš Dominik /Sokol Josefov/                                    -  10 bodů

         9.                       Večeřa Roman /TJ Žďár nad Sázavou/                        -    7 bodů

         10.                     Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/                             -    6 bodů

         11.                     Ročňák Michal /TTC Medovinka Hlinsko/                  -     5 bodů

         12. – 13.           Ondráček Tomáš /Sokol Holetín/                                -     4 body

         12. – 13.           Eliáš Jiří /TTC Medovinka Hlinsko/                              -     4 body

         14.                     David Dominik /TTC Medovinka Hlinsko/                  -     2 body

         15.                     Mrázek Šimon /Sokol Chrast/                                      -     1 bod

 

 Kategorie: nejmladší žáci

         1.                      Bříza Kryštof /TTC Medovinka Hlinsko/                      -  42 bodů

         2. – 3.               Volhejn Dan /Starý Matéřov/                                      -  30 bodů

2. – 3.               David Dominik / TTC Medovinka Hlinsko/                -  30 bodů

         4.                       Marek Ondra /TTC Medovinka Hlinsko/                   -  26 bodů          

         5.                       Joneš Patrik /Sokol Josefov/                                        -  24 bodů 

         6.                       Zahálková Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/             -  20 bodů

         7. –  8.               Bíško Vojta /TTC Medovinka Hlinsko/                       -  12 bodů

         7.  – 8.               Ondráček Tomáš /Sokol Holetín/                               -  12 bodů

         9.                       Wagner Mark /DTJ Hradec Králové/                          -    8 bodů

         10. – 11.           Hloušek Martin /FC Hlinsko/                                       -    6 bodů

         10. – 11.           Mrázek Matouš /Sokol Chrast/                                   -    6 bodů

         12. – 13.           Pěchouček Marek /TTC Medovinka Hlinsko/           -     4 body

         12. – 13.           Jíra Tomáš /Sokol Chrast/                                            -     4 body

         14. – 15.           Pokorný Matěj /TTC Medovinka Hlinsko/                  -     2 body

         14. – 15.           Mindžák Adam /Sokol Chrast/                                      -    2 body

         16. – 17.          Pokorný Jan /TTC Medovinka Hlinsko/                       -     1 bod

         16. – 17.          Mokříš Michal /sokol Chrast/                                       -     1 bod

 

 

Závěrečné TOP pro 12 nejlepších z každé kategorie – 3. dubna 2016, prezentace do 8:15 hodin, info: M. Klinecký - 732 250 416


Novinka: Hlinecký bodovák č.2 - 7.2.2016

TTC Medovinka | 10.02.2016 15:12:18



HLINECKÝ BODOVÁK  č. 2  -  7.února 2016

Kategorie: starší žáci

  1. Janáčková Lucie /TJ Žďár nad Sázavou/     - 29 bodů
  2. Žampach David /TTC Medovinka Hlinsko/    - 23 bodů
  3. Fousek David /TTC Medovinka Hlinsko/       - 17 bodů
  4. Vašková Marie /TTC Medovinka Hlinsko/     - 11 bodů
  5. Janáček Josef /TJ Žďár nad Sázavou/        - 9 bodů
  6. Roušar Adam /Sokol Chrudim/                   - 7 bodů
  7. Brebera Lukáš /TTC Medovinka Hlinsko/     -   5 body
  8. Šmahel Michal /TTC Medovinka Hlinsko/     -   3 body
  9. Schinagl Jakub /TTC Medovinka Hlinsko/    -   1 bod


  Kategorie: mladší žáci

1.       Pospíšil Jaroslav /TTC Medovinka Hlinsko/              - 29 bodů

2.       Volhejn Dan /Starý Matéřov/                                      - 23 bodů

3.       Lukeš Vojta /TTC Medovinka Hlinsko/                       - 17 bodů

4.       Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/                      - 11 bodů

5.       Šalamounová Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/       -   9 bodů            

6.       Večeřa Roman /TJ Žďár nad Sázavou/                       -   7 bodů

7.       Ročňák Michal /TTC Medovinka Hlinsko/                 -   5 bodů

8.       Eliáš Jiří /TTC Medovinka Hlinsko/                             -   3 body

9.       Mrázek Šimon  /TTC Medovinka Hlinsko/                -    1 bod

Kategorie: nejmladší žáci

       1. David Dominik /TTC Medovinka Hlinsko/                      - 30 bodů

           2.  Bříza Kryštof /TTC Medovinka Hlinsko/                         - 24 bodů

           3.  Marek Ondra /TTC Medovinka Hlinsko/                        - 18 bodů

           4.  Ondráček Tomáš /Sokol Holetín/                                    - 12 bodů

           5.  Zahálková Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/                  - 10 bodů

           6.  Wagner Mark /DTJ Hradec Králové/                               -  8 bodů

           7.  Mrázek Matouš /Sokol Chrast/                                         - 6 bodů

           8.  Jíra Tomáš /Sokol Chrast/                                                  - 4 body

           9.  Mindžák Adam /Sokol Chrast/                                          - 2 body

         10.  Mokříš Michal /Sokol Chrast/                                          - 1 bod

Třetí turnaj se uskuteční 6.března 2016, prezentace do 8:15 hodin, info: M. Klinecký - 732 250 416


kategorie: Hlinecký bodovák 17.1. 2016

TTC Medovinka | 20.01.2016 12:02:21



HLINECKÝ BODOVÁK  č. 1  -  17.ledna 2016

Kategorie: starší žáci

1.        Novotný Šimon /TTC Medovinka Hlinsko/        28 bodů
2.        Janáčková Lucie /TJ Žďár nad Sázavou/          22 bodů
3.        Vašková Marie /TTC Medovinka Hlinsko/         16 bodů
4.        Žampach David /TTC Medovinka Hlinsko/        10 bodů
5.        Janáček Josef /TJ Žďár nad Sázavou/                8 bodů
6.        Fousek David /TTC Medovinka Hlinsko/             6 bodů
7.        Brebera Lukáš /TTC Medovinka Hlinsko/            4 body
8.        Šmahel Michal /TTC Medovinka Hlinsko/            2 body


Kategorie: mladší žáci

1.        Pospíšil Jaroslav /TTC Medovinka Hlinsko/                  30 bodů
2.       
Kadaník Martin /S. Josefov/                                       24 bodů
3.       
Roušar Adam /Sokol Chrudim/                                  18 bodů
4.        Wagner Richard /DTJ Hradec Králové/                        12 bodů
5.       
Joneš Dominik /S. Josefov/                                         0 bodů
6.       
Šalamounová Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/              8 bodů
7.       
Hampl Jakub /DTJ Hradec Králové/                              6 bodů
8.        Ondráček Tomáš /S. Holetín/                                       4 body
9.       
David Dominik /TTC Medovinka Hlinsko/                       2 bod

10.     Eliáš Jiří /TTC Medovinka Hlinsko/                                1 bod

Kategorie: nejmladší žáci

1.        Volhejn Dan /Starý Matéřov/                                 30 bodů
2.        Joneš Patrik /S. Josefov/                                       24 bodů
3.       
Bříza Kryštof /TTC Medovinka Hlinsko/                   18 bodů
4.       
Bíško Vojta /TTC Medovinka Hlinsko/                     12 bodů
5.       
Zahálková Nikola /TTC Medovinka Hlinsko/            10 bodů
6.       
Marek Ondra /TTC Medovinka Hlinsko/                    8 bodů
7.       
Hloušek Martin /TTC Medovinka Hlinsko/                  6 bodů
8.       
Pěchouček Marek /TTC Medovinka Hlinsko/              4 body
9.       
Pokorný Matěj /TTC Medovinka Hlinsko/                   2 body
10.    
Pokorný Jan / TTC Medovinka Hlinsko/                     1 bod


Tabulka - Muži A

Družstvo Body
TJ Tesla Pardubice B 0
TJ Sokol Chrudim B 0
TJ Lanškroun A 0
SK US Steinerová Choceň B 0
SK US Steinerová Choceň C 0
KST Linea Chrudim A 0
TTC Skuteč A 0
TTC Medovinka Hlinsko A 0
TTC Ústí nad Orlicí B 0
TJ Sokol Č.Třebová A 0
TTC Ústí nad Orlicí A 0
TJ Jiskra Holice B 0

Následujících 5 utkání - Muži A

Kolo Datum Družstva
1 01.10.2016 09:00
TTC Skuteč A
TTC Medovinka Hlinsko A
2 15.10.2016 09:00
TJ Sokol Česká Třebová A
TTC Medovinka Hlinsko A
3 15.10.2016 13:00
TJ Lanškroun A
TTC Medovinka Hlinsko A
4 22.10.2016 09:00
TTC Medovinka Hlinsko A
TTC Ústí nad Orlicí B
5 22.10.2016 13:00
TTC Medovinka Hlinsko A
SK US Steinerová Choceň C

Rychlá navigace

družstva
Hlinsko A
Hlinsko B
Hlinsko C
Hlinsko D
Mládež


Hlavní partneři